seo çalışması

Web Sitenize SEO Uzmanı Tarafından SEO Analiz Yapılması ve SEO Teklif Almak İçin Bizimle İletişime Geçin!


Ne Yapıyoruz?


Markanızın veya firmanızın Google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkartmak için kurumsal ve profesyonel SEO çalışması yapıyoruz. Uzman SEO ekibimizle sürekli güncellenen arama motoru algoritmalarını takip ederek size en iyi teknik ve kurumsal hizmeti vermekteyiz. Detaylar için web sitesi alan adı ve firma bilgileriyle birlikte info@canakandemir.com adresine e-mail göndermeniz yeterli.

Neden SEO Hizmeti Almalıyım?


  • Google reklam verme giderlerinizi %35 'lere varan oranda düşürüp kazanç elde etmek.
  • Marka bilinirliği arttırma çalışmaları yapılarak pazardaki pastadan daha fazla pay almak.
  • Potansiyel müşteri bulmanın ve müşteriye ulaşmanın en hızlı ve etkili yolu.
  • Hedef kitle doğru seçilerek istenilen kişilere ulaşmak.
  • Uygun SEO Fiyatlarıyla bir çok potansiyel müşteriyle iletişime geçmek.
  • Firmanızla uyumlu çalışacak Google SEO uzmanı ile hizmet vermekteyiz.

seo analiz

SEO Nedir?


Arama motorları algoritmasına uygun arama motoru optimizasyonu ile web sitenizi daha iyi ve daha önlerde tanımasını sağlamaktır. Müşterilerin Google, Yandex gibi arama motorları üzerinden aradıkları içeriğe ulaşmaya çalışması ve firmaların SEO ile (Search Engine Optimization-Arama Motoru Optimizasyonu) daha ön sayfalarda çıkmaya çalışması SEO sektörünü meydana getirmiştir. Özellikle e-ticaret yapan firmalar ve internetteki sanal mağazalarında daha fazla potansiyel müşteri kitlesine ulaşmak isteyen firma sahipleri ve yetkilileri seo uzmanı tarafından SEO hizmeti alarak SEO analiz ve SEO çalışması yaptırmış olup bizim gibi SEO ajansı katkısıyla potansiyel müşterilerini kazanmış olacaklardır.

seo ajansı

SEO Fiyatları?


SEO fiyatları anahtar kelimeler belirlendikten ve iş avansı ödendikten sonra 3 iç günü içerisinde SEO çalışması başlar. Belirlenen takvim çerçevesinde her ay ödeme yapılır. Firmanın içinde bulunduğu sektöre, belirlenen anahtar kelimenin zorluğuna göre fiyatlar değişkenlik gösterir. SEO analizi yapmadan fiyat vermek mümkün değildir.

Yaptıklarımızdan ▷


canakan demir
kampatmak