profesyonel web sitesi

Web Sitesi Tasarımı Yaptırmak İçin Bizimle İletişime Geçin!


Ne Yapıyoruz?


Potansiyel müşterilerinizi bulmak ve internetteki yerinizi alarak kurumsal, profesyonel, responsive web sitenize sahip olmak için info@canakandemir.com adresine e-mail göndererek teklif alabilirsiniz.

Web Tasarım Nedir?


Kişiye, markaya veya firmanın kendisine uygun tasarım dili belirlenerek, belirli bir amaç için bütünlüğün sağlanması, düzenlenmesi ve yazılımla tamamlanmasıdır. Potansiyel müşteriler google, yandex gibi web tarayıcıları ile internet bağlantısı üzerinden web sitenize ulaşabilirler. Web sitesi yapımı bittikten sonra internetteki varlığınıza kavuşabileceksiniz. Siz de internet ortamında yerinizi almak için bizimle e-mail ile iletişime geçebilirsiniz.

Web site tasarımı yaparken web tasarım unsurları dikkate alınır. Kullanılan grafik ve metinler, bir bütünlük içinde kurumsal web sitesine uygun seçilir. Firmanın veya kişisel blog sayfasının kategorisine bakılarak web sitesi renk seçimi yapılır. Web siteniz için sizi ve firmanızı anlatan web sayfasıyla uyumlu logo tasarlayabiliriz. Grafikler web sayfası açılış hızını etkilemiyecek boyutta olurlar. Tasarımsal ve okunması kolay fontlar seçilir. Sizin oluşturduğunuz temel içerikler sayfaya dengeli yerleşim yapılır. Kullanıcı deneyimi ön planda tutularak sosyal medya linkleriniz web sitenizde yerini alır. Siz de profesyonel web sitesi yaptırmak için bizimle e-mail ile iletişime geçebilirsiniz.

web tasarım firmaları

Web Tasarım Nasıl Yapılır?


Teknolojinin yaygınlaşmasıyla birlikte dijitale olan ilgi daha da arttı ve dijitalin önemi daha da anlaşıldı. İnsanlar fiziksel mağazaları bir kenara bırakmaya başlayalı uzun zaman oldu. Artık bir şey almak veya aratmak için arama motorları üzerinden web sitelerine yöneliyorlar. Web sitenizin barındığı kamuya açık alan olan hostinglere, alan adı domainlere gelen istek sonucunda web siteniz google gibi web tarayıcılarda görünür. Web tasarım yapılırken temelde HTML ve CSS kullanılır. Diğer bir önemli nokta ise görsel boyutlarıdır. Görsel boyutları optimize edilmeli. Optimize işlemi web site açılış hızını olumlu etkileyecek unsurlardandır. Yazılarda doğru font ve yazı büyüklüğü seçilmeli. SEO çalışmalarına da yardımcı olmak için özgün içerikler oluşturmalı. Telif sorunu olmayan fotoğraflar kullanmalı. Responsive tasarım yapılarak web siteniz bilgisayarın monitör ölçüleri dışında tablet ve mobilde de uyumlu gözükmeli. Web tasarım ajansı olarak web siteniz varsa güncellemeye, yoksa yeniden yapmaya talibiz.

Yaptıklarımızdan ▷


kampatmak
bmbilisim
netkesifcom