en iyi logo kartvizit tasarım program

Kurumsal Kimlik Tasarımı Yaptırmak İçin Bizimle İletişime Geçin!


Ne Yapıyoruz?


Firma sahibi ve yöneticilerin özen göstermesi gereken, firma çalışanları ve potansiyel müşterilerinizle izlenim ve etkileşimi arttıracak, çok dikkatli ve uzman kişiler tarafından yapılması gereken kurumsal kimlik çalışmalarınızı konularında uzman profesyonel kadromuzla önemseyerek yapmak için info@canakandemir.com adresine e-mail göndermeniz yeterli. Kartvizit, logo tasarım, katalog tasarımı, broşür tasarımı, antetli kağıt tasarımı, zarflar, dosyalar, tahsilat mektupları, firmanızın verdiği sertifikalar, ajanda, takvim, bloknot, promosyon ürünleri başlıca kurumsal kimlik tasarımı ürünlerimizdir.

Kurumsal Kimlik Nedir?


Bir firmanın, derneğin, vakfın ya da spor kulübü gibi kurumsal amaçlı oluşumların, kurum içinden ve dışından duruşunu, davranışını, imajını sergileyen ifadedir. Şirket içi çalışanların, rakiplerin ve müşterilerin firmaya bakışıdır, Her firmanın kurumsal kimliği vardır. Bazılarınki iyi izlenim bırakırken bazılarınınki kötü izlenim bırakır. İnsanların gözünün önünde olduğunuz sürece hep hatırlanırsınız. Kurumsal kimlik tasarımıyla yapılmış kartvizit, logo tasarım, katalog tasarımı, broşür tasarımı, antetli kağıt tasarımı, zarflar, dosyalar, tahsilat mektupları, firmanızın verdiği sertifikalar, ajanda, takvim, bloknot, promosyon ürünleri gibi kurumsal kimlik ürünleri sizi göz önünde tutarak akılda kalıcı yapar ve marka bilinci oluşturur. Siz de akılda kalıcı ve etkili kurumsal kimlik çalışmam olsun derseniz şirket bilgilerini ve yaptırmak istediklerinizi içeren dökümanı, info@canakandemir.com adresine e-mail göndermeniz yeterli.

logo tasarımı nasıl yapılır

Logo Tasarımı Nasıl Yapılır?


Bir firmanın kurumsal kimliği ilk olarak logo ile yansıltılmaktadır. Firmanızı ve sektörünüzü anlatan logolara gerekli önem verilmelidir. Logo tasarımı yapılırken doğadan ve firmanın ürünlerinden ilham alınmalı. Logo özgün olmalıdır. Logo da kullanılan renkler kurumsal kimliğinizi yansıtan renkleri oluşturur. Eskiz defterine yapılan taslak çizimlerle başlanılan logo yolculuğu gelimiş ve en iyi logo tasarım programlarından biriyle dijitale aktarılmalıdır. Logo tasarımı yapılırken baskı aşaması da düşünülerek küçük ebatlarda nasıl göründüğü test edilmelidir. Belki de en önemli noktalardan biri de logodaki yazıların fontudur. Doğru font hayat kurtarır. Logonun negatifi alınarak siyah beyaz çıktılarda nasıl göründüğüne bakılmalıdır. Böylece doluluk boşluk oranı ayarlanmış olur. Logonuzu güncellemek veya yeni şirket açıyorsanız logo tasarımı yaptırmak için info@canakandemir.com adresine e-mail göndermeniz yeterli.

Yaptıklarımızdan ▷


kurumsal kimlik tasarımı
kurumsal kimlik
logo tasarımı nasıl yapılır
en iyi logo tasarım program
kurumsal kimlik nedir
kartvizit fiyatları
kurumsal kimlik oluşturma programı
katalog tasarımı
broşür tasarımı
kartvizit tasarla
antetli kağıt tasarımı
kartvizit
logo tasarım
en uygun fiyat