Dijital Çağ Sosyal Medya İçerik Etkileşim İnstagram

Sosyal Medya Hesaplarınıza Sosya Medya Yöneticiliği Hizmeti Almak İçin Bizimle İletişime Geçin!


Ne Yapıyoruz?


İçinde bulunduğumuz dijital çağda profesyonel uzmanlar tarafından yönetilen sosyal medyanın önemi ve gücü çok fazladır. Müşteri ve takipçilerinizle etkili bir iletişim içine girmek, rakiplerinizle yarışabilmek, ürünlerinizi tanıtabilmek, zaman ve bütçeden tasarruf edebilmek için sosyal medyalarınızı uzman ekibimizle yönetelim . Sizde sosyal medya hesaplarınızı bizim yönetmemizi istiyorsanız firma ve sektör bilgilerinizle info@canakandemir.com adresine e-mail göndermeniz yeterli.

Sosyal Medya Nedir?


Kurumsal veya kişisel içerik oluşturucuların fikirlerini, ürünlerini, fotoğraflarını ve konumlarını hayata bakış açılarıyla oluşturdukları içeriklerini geniş kitlelere hızlı ve etkili ulaştırmasına olanak sağlayan dijital paylaşım ekosistemidir. Sosyal medya ile daha düşük bütçelerle yaş aralığı, konum, cinsiyet, gibi belirlenmiş hedef kitleye ulaşım profesyonel sosyal medya uzmanı tarafından daha kolay yapılabilmektedir. Firmanızın veya kendinizin günümüz teknolojik çağında var olmasını istiyorsanız sosyal medyada aktif yer almalısınız. Sürekli içerik oluşturmak aynı zamanda bu konuda ciddi zaman harcamanızı gerektirir. Sizin veya firmanızın sosyal medya hesabını uzman kişilerin yönetmesini istiyorsanız konuyu detaylandırarak info@canakandemir.com adresine e-mail göndermeniz yeterli.

Sosyal Medya Analiz Hedef Kitle Anahtar Kelime Facebook Linkedin

Sosyal Medya Yöneticiliği Nedir?


Bir firmanın ya da kişinin sosyal medya hesaplarının profesyonel yönetilmesidir. İçeriklerin hangi sıklıkla ve saatte girileceğinden, sosyal medya trendleri takip edilerek hangi başlıklarda içerik girilmesine karar verip sosyal medya hesapları yönetilmeli. Paylaşım istatislikleri tutulup analizleri yapılarak firmaya ya da kuruma kattığı değer detaylı incelenmeli. İnstagram, Facebook, Google Ads gibi dijital reklam ağlarında hangi hedef kitleye hangi anahtar kelime gruplarıyla reklam verilmesi gerektiğini belirlemeli. Marka bilinirliğinizi arttırmak, istenilen hedef kitleye ulaşmak, rakiplerinizden bir adım önde olmak, daha hızlı ve daha ekonomik sonuca ulaşmak için markanızın sosyal medyasını yönetelim.

Sosyal Medya Ürün Yöneticiliği Bütçe Zaman Takipçi Abone Youtube Twitter

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?


Firma, marka, kişi ve rakipleri analiz edilir. Ön analiz sonucunda eksi ve artı yönlere göre swot analizi yapılır ön plan oluşturulur. Hedef kitle, amaç ve varılmak istenen nokta belirlenir. Ne sıklıkla içerik paylaşılacağı planlanır. İçerik etkileşimleri ve abone sayısındaki değişimlerin analizi yapılır. Markanınız karakterine göre sosyal medya uzmanı tarafından özgün çalışmalar yapılmalı. Günümüzde bir çok sosyal ağ olduğundan ilgili firma ve marka için hangisine ağırlık verilmesi gerektiği tespit edilir. Tredler takip edilirek sosyal medya planı güncellemeleri yapılır. Anahtar kelime analizi yapılarak daha çok aratılan kelimelere yer verilir. Kriz yönetimi senaryosu oluşturulur. Sosyal medya hesaplarınızın sosyal medya uzmanlarımız tarafından yönetilmesini istiyorsanız firma ve sektör bilgilerinizle info@canakandemir.com adresine e-mail göndermeniz yeterli.

Yaptıklarımızdan ▷


kampatmak
kırkparalıkadam
tire organizasyon